Люкс двокімнатний

Люкс 2-кімнатний — це категорія стильних і дуже затишних номерів. Призначені для проживання великої компанії або сім’ї. Номер місткий, площа — 35 кв. м, виконаний в сучасному стилі, має вишуканий зовнішній вигляд. У кімнатах обладнані робоча зона з письмовим столом, а також місце для відпочинку — з великим диваном і плазмовим телевізором. У номері є особистий санвузол, підлога в душовій кабіні підігріваються, також надаються банні приналежності.

Люкс

Люкс — це стильний і затишний номер з усіма зручностями. Він має велику площу – 35 кв. м і розрахований на проживання двох осіб. В кімнаті є робоча зона з письмовим столом і зона для відпочинку — з великим диваном і LCD телевізором. Номер підійде як для робочої, так і романтичної поїздки. Є особистий санвузол з банними приладдям, в душовій кабіні встановлені підлоги з підігрівом.

Напівлюкс

Напівлюкс — це категорія затишних і розкішних номерів для проживання двох осіб. Площа кімнати складає 22 кв. м, є двоспальне ліжко і крісло — додаткове спальне місце. Також в номері обладнана робоча зона і велике дзеркало для підготовки до важливих заходів. Санвузол особистий, в душовій кабіні встановлено підлогу з підігрівом. Номер підійде як для ділової поїздки, так і для романтичного або сімейного відпочинку.

Стандарт покращений

Стандарт покращений — це категорія номерів призначена для проживання двох людей. У кімнаті дуже затишно, всі елементи інтер’єру гармонійно між собою поєднуються. Площа номера — 20 кв. м, є вся необхідна техніка, меблі та інші важливі приналежності. Для ділових гостей обладнана робоча зона. Також є особистий санвузол, в душовій кабіні підлоги з підігрівом. Відмінний номер для спокійного відпочинку.

Стандарт

Стандарт — це категорія номерів, яка розрахована на проживання двох осіб. Кімната дуже містка, площа — 19 кв. м. Вона виконана у вишуканому стилі, обладнана двоспальним ліжком з гіпоалергенною постільною білизною, необхідними меблями і технікою. Також в номері є робоча зона, особистий санвузол, душова обладнана підлогою з підігрівом. Відмінно підійде для відпочинку після дня, насиченого прогулянками або діловими зустрічами.